call (+381) 21 427 088 location_on Miroslava Antića 7, 21000 Novi Sad mail info(a)totalnekretnine.rs

Garsonjera PRODAJA - NOVI SAD - BULEVAR

IDS: 1102498

103.000 €

INFORMACIJE O NEKRETNINI

IDS: 1102498
Tip: Stan
Površina: 34 m²
Cena: 103.000 €
Cena po m²: 3.029,41 €
Grad/mesto: NOVI SAD
Odrednica: BULEVAR
Soba: 0.5
Sprat: 3 od 4

DODATNE INFORMACIJE

Grejanje: Centralno gradsko
Terasa: check
Pozicija: ulica
Lift: close
Useljiv: check
Uknjiženo: check
Godina izgradnje: 2010.

Registar posrednika broj 046

Opis nekretnine

Agencijska oznaka stana 1102498, cena nekretnine 103,000e + 3% agencijke provizije. Novi Sad, Centar, 34m2, treći sprat. Odlična komforna garsonjera, koja jednim potezom postaje jednosoban stan, što i jeste u papirima. Nalazi se u vrlo atratkivnoj ulici, blizina Bulevara, SNP-a....Svetla nekretnina, bez ulaganja, prodaje se sa delom nameštaja i tehnike, idealan kako za život tako i za izdavanje... Uknjižena nekretnina, bez tereta i zabeležbi....PREPORUKA…Za gledanje i više informacija pozvati na 060/823-66-05, 021/427-080 Total nekretnine

Kontaktirajte agenta

agent

Total Nekretnine

Agent sa višegodišnjim iskustvom u posredovanju prilikom kupoprodaje nekretnina.

businessTotal nekretnine

emailinfo@totalnekretnine.rs

call0648236616

Kontaktirajte nas

Zainteresovani ste za ovu nekretninu ili imate pitanja u vezi sa njom? Kontaktirajte nas na email putem forme.

ŽELITE DA OGLASITE VAŠU NEKRETNINU?

Ili ste u potrazi za određenom nekretninom?

call

POZOVITE NAS

021 427 088

arrow_upward